vemona portal

Temat: Nowa grupa - podstawy jazzu - dla baaardzo początkujących.
Nowa grupa

Jazz – podstawy techniki

Wtorki i czwartki 19

Prowadzenie – Monika Moskwa

Zapraszamy wszystkie osoby, które do tej pory nie miały styczności z tańcem jazzowym. Jeśli komendy typu ‘plie’ czy ‘stajemy w drugiej pozycji’ budzą Twoją konsternację, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. W ciągu miesiąca (8 x 1h, zajęcia dwa razy w tygodniu) nauczysz się najważniejszych pojęć oraz niezbędnych podstaw. Trudno zapamiętać choreografię, jeśli nie wiesz, co masz zrobić z rękami i stopami. Na tym kursie będzie mnóstwo czasu na doskonalenie techniki.

Monika Moskwa – karierę artystyczną rozpoczęła w musicalu „Metro”. Potem współpracowała ze Studiem Buffo i Teatrem Sabat. Tańczyła także w „Chicago” (Teatr Komedia) i „Tańcu wampirów” (Roma). Obecnie zobaczyć ją można na scenie Teatru Komedia w spektaklu „Boyband”.

Zapisy trwają! Start wkrótce!

www.freeartfusion.pl

zapisy@freeartfusion.pl
22 648 57 19
gg:8786838

Studio Tańca Free Art Fusion
Ul. Miedziana 11
Warszawa
Źródło: balet.pl/forum_balet/viewtopic.php?t=6513Temat: Wakacje
Poza:
- "Nocami Filmowymi" ze znajomymi , które to odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, gdzie to tyleż filmów oglądamy co i gadamy o rzeczach tak durnych że aż szok.
- wypadami ze znajomymi do przytulnego zgierskiego pubu "Agrafka"
- remontem w domu co to ciągnie się już dwa tygodnie a będzie się ciągnął przynajmniej jeszcze dwa (i to najgorsza faza bo mój pokój :/ )
to:
- wróciłam z RAPP-owego spływu Brdą :)
- praktykuję się w banku w dziale kredytów (czy tylko ja zauważam że praktykuję się brzmi podobnie do prostytuuję się ? tylko że za to drugie płacą :( )
- czekają mnie jeszcze jedne praktyki we wrześniu (tym razem szkoła - łaaaaa mamusiu ja nie chcę :) )
- być możę wyjazd do Władysławowa ze znajomkami na jakiś tydzień czy cuś
- 1 października Warszawa i Taniec Wampirów w teatrze Roma :):):):):)
Źródło: iie.uni.lodz.pl/viewtopic.php?t=27


Temat: 80 lat Elektrycznych Kolei Dojazdowych
80 lat temu 11 grudnia 1927 roku EKD rozpoczęła regularny obsługę linii z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego. W związku z tym odbędą sie skromne obchody tej rocznicy.
Jutro w sobotę będzie odprawiona Msza Święta o godzinie 13:15 w kościele w Podkowie Leśnej, a we wtorek 11.12. czyli dokładnie w
dzień uruchomienia EKD o godzinie 14:00 w teatrze Roma będą oficjalne obchody 80. lecia EKD.

Zabytkowy wagon EN80-16 wraz z obsługą w mundurach z epoki będzie prezentowany w sobotę Podkowie Leśnej, a we wtorek w Warszawie.

Krzysztof
Źródło: forumtt.pl/viewtopic.php?t=3381


Temat: Łukasz Zagrobelny
Łukasz zwrócił moją uwagę właśnie w "Idolu", potem widziałam go wielokrotnie na deskach Teatru Muzycznego Roma w Warszawie- grał w "Grease", "Miss Saigon", "Kotach", "Tańcu wampirów" i polskiej produkcji Romy- Akademii Pana Kleksa śpiewa nową, rockową wersję "Kaczki Dziwaczki" w tym spektaklu
Największe wrażenie robi na mnie wykonanie utworu "Czas Katedr"/"Świat Katedr"- właśnie w tej piosence Zagrobelny pokazuje, na co go stać! REWELACJA!!!
Mam sporo piosenek Łukasza, łącznie z płytką Offside (całkiem niezłą!), ale zupełnie nie wiem jak i gdzie to powrzucać, żebyście mogli posłuchać... Zresztą czasu trochę brak :-(
pozdrawiam wszystkich fanów Łukasza! ;-)
Źródło: e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=2535